Ogłoszenia nieruchomości Pilchów
4 ogłoszenia
Od najnowszych
4 ogłoszenia
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Działka budowlana
Pilchów,podkarpackie
129 000 zł854 m² 151,05 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka rolno-budowlana, ul. Folwarczna
Pilchów,podkarpackie
140 000 zł2 500 m² 56 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Pilchów
Pilchów,podkarpackie
99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Pilchów
Pilchów,podkarpackie
1 950 000 zł400 m² 4 875 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Pilchów
Pilchów,podkarpackie
83 000 zł1 400 m² 59,29 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Pilchów
Pilchów,podkarpackie
97 000 zł1 400 m² 69,29 zł/m²
Ogłoszenia w okolicy
Archiwalne
Lokal handlowy Stalowa Wola
Stalowa Wola(Pilchów + 5 km)
28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł
Archiwalne
Działka rolno-budowlana uzbrojona Gierlachów
Gierlachów(Pilchów + 20 km)
60 000 zł1 300 m² 46,15 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Pilchów
Włącz powiadomienia